15000.
428. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
Sopron és Sopron vármegye ismertetője 1914-1934. Összeáll.: Horváth László, Madarász Gyula, Zsadányi Oszkár. Sopron, [1936], Székely és Társa. Aranyozott, címeres, dombornyomott egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.