Ifj. Horváth Béla: A Miskolci Avas Műemlékei. Műemlékeink. DEDIKÁLT! Bp., 1964., Képzőművészeti Alap. Kissé kopott papírkötés, bejelölésekkel, aláhúzásokkal.
Magyarország helységnévtára 1941. Szerkeszti és kiadja: A Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1941, Hornyánszky. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel 2 db: Budapesti útmutató 1956. Összeállította: Király Elemér. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó, 540 p. + 1 t. (kihajtható térkép, sérült). Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval, kissé sérült, részben szétvált kötéssel. Budapesti útmutató 1969. Összeállította: Király Elemér. 1969, Panoráma.