Könyvek: Utazás, helytörténet Tételek száma: 181
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2661817
15036
428
Books: Travelling, Local History
Purchla, Jacek: Cracow in the European Core. Cracow, 2000, International Cultural Centre. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült gerinccel. Bohár Ernő vietnámi nagykövet részére szóló ajándékozási sorokkal, aláírásokkal. 2664507
15037
428
Mario Marti: Bern einst und heute mit Fotografien von Sache Geiser und Ulrich Ackermann. Olten, 2008., Weltbild. Német nyelven. Gazdag képanyaggal, akkor és most képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2695051
15038
428
York. Pictorial Memories. H.n., 1998, Waterton Press Ltd. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. 2655603
15039
428
Annuire Statistique Hongrois XXII. 1914. Bp., 1916, Imprimerie de la Sociéte Anonyme Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban. 2745146
15040
428
3400
Móricz Péter: A körmendi Várkert évszázadai. Körmend, 2021. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2739934
15041
428
Franciaország (A Lonely Planet útikönyvsorozata alapján). Szerk.: Szalay Marianne. Bp., 2006, Park Könyvkiadó, 1084 p. Fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, felül a lapélek foltosak. 2742683
15042
428
Útitárs - Kína. Ford.: Salát Gergely. Bp., 2006, Panemex-Grafo. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. 2746732
15043
428
Kiskunhalas. Helytörténeti monográfia I. Kiskunhalas, 1965. Kiadói papírkötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban. 2742844
15044
428
Ortutay Lovas Gyuia/Dankó Ádám: Buenos Airestől Mexikóvárosig. DEDIKÁLT példány. Bp., 1987. Kossuth. Kiadói vászon kötésben, kopott papír védőborítóval 2740373
15045
428
New York. Útitárs. Bp., 2002. Panamex. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés. 2742402
15046
428
Mt. Fuji. Photographs by Yukio Ohyama. (Fotóalbum). H.n., 1994, QP Books. Rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés. 2741825
15047
428
Mészáros József: Nagy-Magyarország- Emlékmű. Nagykanizsa., 2003, Magyar Szellemi Örökség Műhely. Papírborítóval, jó állapotban Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft