4 800 Ft
15
,,A' Negyedik Részben foglaltatott Beszédeknek osztályja, és rövid summája. (Okt. Besz. IV. R.)" [XVIII. sz. eleji vallási, teológiai könyv, magyar nyelven]. H.n., (1707), ny.n., (10)+340+142 p. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, hiányzó címlappal, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.