4 800 Ft
10
,,Kis Karátson Napján" [XVIII. századi, vallási témájú könyv, magyar nyelven]. H.n., é.n., ny.n., 428+(12) p. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, címlap nélkül, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.