1 000 Ft
14
Alzog János: A patrologia kézikönyve vagy a régibb keresztény irodalom története. Első rész. A harmadik átdolgozott és bővített kiadás nyomán fordította a csanádi növendék papság magyar gyakorló iskolája. Munkálatok. Kiadja a Csanádi Növendék Papság Magyar Gyakorló Iskolája. Tizenharmadik folyam. Temesvár, 1880, Csanádi Egyházmegye Könyvsajtóján, 8 sztl. lev. + 288 p. Csak I. kötet. Sérült, hiányos, félvászon-kötésben, kissé foltos megviselt állapotban.