Marczel Ágoston: Eucharistia. Illusztrálta Edvi Illés György. [Bp., 1938.,]Foederatio Stephanea, 5 sztl. lev. + 8 t. Több nyelven. Kiadói kissé foltos papírkötés. Az Árpádházi magyar szenteket mutatja be a 34. Eucharisztikus Világkongresszus alkalmából.
Czapik Gyula: A gyermeklelkigyakorlatok. Elvei, földolgozásuk homiletikus és katechtikus alakban. Bp., 1924., "A Szív." Átkötött félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel, a címlapon aláhúzással, néhány lapon kis sérüléssel.
A kínszenvedés vállruhája. Apollónia nővér és a piros skapuláré. Bp., 1939, Irgalmasnővérek Központiháza. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Tanquerey, [Adolphe]: Brevior synopsis theologiae dogmaticae. Parisiis-Tornaci-Romae, 1931, Typis Societatis Sancti Joannis Evang., 827 p. Latin nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval.