Retro fa tolltartó, 2 kihúzható fakkal, működik, alja erősen sérült, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/428/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Retro-fa-tolltarto-2-kihuzhato-fakkal-mukodik-alja-erosen-serult-kopott-23-5x8-5C3974-cm~II2744335
2744335
12178
428
Flea Market
Leírás: Retro fa tolltartó, 2 kihúzható fakkal, működik, alja erősen sérült, kopott, 23,5x8,5×4 cm
: nagy_andras