Bolhapiac Tételek száma: 621
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2745588
12107
428
Flea Market
Indiai zománcozott váza, kopásnyomokkal, m: 21,5 cm 2740001
12108
428
Flea Market
Népi fali dísztárgy, egy ház enteriőrjét bemutatva, fa, fa applikácókkal, kézzel festett, jelezve a hátoldalán (AKG?), XX. sz. első fele. Kopásnyomokkal. Fakeretben, 20×29x5 cm 2745626
12109
428
24000
Flea Market
Díszes fali gyertyatartó, réz, hibátlan, h: 20 cm 2742746
12110
428
Flea Market
Módos Gábor (1939-): Térdelő akt. Ofszet nyomat, vászon, Képzőművészeti Alap kiadása, 1981. Hátoldalán feliratozott. 45x30 cm. 2746122
12111
428
Flea Market
Vegyes alpakka tárgyak: sültes tál 25x20 cm Kínáló, stb 2746123
12112
428
Flea Market
Alpakka evőeszköz készlet, Jelzett 2746125
12113
428
Flea Market
Jelzett alpakka teás, kávés kiöntő, tejkiöntő, cukortartó 2746132
12114
428
Flea Market
Gyöngyház kagylók és gyöngyház tálak 17 cm 2746166
12115
428
Flea Market
Indonéz arany nyomott vászon kép, üvegezett léckeretben, 43,5x41cm 2746164
12116
428
Flea Market
Indonéz arany nyomott vászon kép, üvegezett léckeretben, 43,5x41cm 2746162
12117
428
Flea Market
Indonéz festett vászon kép, üvegezett léckeretben, 27,5x27,5cm 2746160
12118
428
Flea Market
Indonéz festett vászon kép, üvegezett léckeretben, 27,5x27,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft