cca 1900-1910 össz. 2 db alpakka üvegbetét nélküli pohártartó kehely: Zombor, Vadászkürt kávéház, Szandrik, jelzett. m: 13 cm és Szeged, Központi Szálloda, Hacker, jelzett, m: 15 cm, mindkettő kopásnyomokkal
cca 1980 Mission Galactica: Angriff der Zylonen (Battlestar Galactica - Csillagközi romboló mozifilm) amerikai sci-fi / horror film 8 mm-es Super 8 filmen, német (NSZK) kiadás, jó állapotban, eredeti tokjában / Mission Galactica: Angriff der Zylonen (Mission Galactica: The Cylon Attack, Battlestar Galactica theatrical release) American sci-fi / horror movie on 8mm Super 8 film, German (BRD) edition, good condition, in original case
cca 1975 A cápa (Jaws) c. klasszikus amerikai horrorfilm (rendezte: Steven Spielberg), I-II. rész, 8 mm-es Super 8 filmen, eredeti, kissé viseltes műanyag tokban / Jaws (directed by Steven Spielberg), Part I-II, classic American horror movie on 8mm Super 8 film, in slighty worn original cases
cca 1960-1970 Alfred Hitchcock: Die Vögel (Madarak) c. klasszikus amerikai horrorfilm 8 mm-es Super 8 filmen, német (NSZK) kiadás, jó állapotban, eredeti tokjában / Alfred Hitchcock: Die Vögel (The Birds), classic American horror movie on 8mm Super 8 film, German (BRD) edition, good condition, in original case