Bolhapiac Tételek száma: 621
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2744078
12155
428
Flea Market
Retró fém asztali lámpa, 1960-as évek, kisebb kopásnyomokkal, működik, m: 35 cm, d: 32 cm 2744072
12156
428
8500
Flea Market
Régi Perion akkumulátoros kézilámpa, vasúti vagy bányász lámpa, XX. sz. közepe körül, fém, a zománcozás részben lekopott, rozsdafoltos, 38x15x9,5 cm 2744633
12157
428
Flea Market
1983 Az A. E. Bizottság (Albert Einstein Tánczenekara) rockzenekar, avantgárd együttes (Wahorn András, ef Zámbó István, feLugossy László) "Kalandra fel!" c. lemeze, bakelit hanglemez, eredeti papírtokban 2744684
12158
428
Flea Market
Szüretelő, osztrák zománcozott fém figura, jelzett: Rudolf Wolf, Wiener Neustadt (Bécsújhely), kopott, m: 11 cm 2744696
12159
428
Flea Market
Régi ón bögre, domborműves virág díszítéssel, kopottas, m: 9 cm 2744706
12160
428
Flea Market
Dekoratív, historizáló öntött fém gyertyatartó, használt állapot, m: 14 cm 2745074
12161
428
Flea Market
Design falióra, bakelitlemezt mintázó, üvegezett, szélén apró sérüléssel. Elemes, működik, d: 30 cm 2745115
12162
428
Flea Market
Öntöttvas ékszerész üllő, alján jelzett, 7x5x5,5 cm 2745120
12163
428
Flea Market
Régi kis vasaló, tömör fém, fa fogóval, korának megfelelő állapot, 13x6,5x9 cm 2745168
12164
428
4600
Flea Market
Historizáló falikar pár. Bronzírozott fém, ernyővel, vezetékkel, foglalattal. Kisebb kopásnyomokkal, h: 25 cm 2745186
12165
428
Flea Market
Profi dugóhúzó készlet, palack nyakára rögzíthető karral. Eredeti dobozában, újszerű, részben tisztításra szoruló állapotban. 2745293
12166
428
Flea Market
Félix M szovjet mechanikus számológép, XX. sz. közepe körül. Masszív fém házzal, jelzett, sorozatszám: M291402. Jó állapotban. 32x16x13 cm / Felix M Vintage Soviet mechanical pinwheel calculator, with metal case, serial no.: M291402. In good condition. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft