Bolhapiac

Tételek száma: 621

Retró fém asztali lámpa, 1960-as évek, kisebb kopásnyomokkal, működik, m: 35 cm, d: 32 cm
12155.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86
12156.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,02
24,29
1983 Az A. E. Bizottság (Albert Einstein Tánczenekara) rockzenekar, avantgárd együttes (Wahorn András, ef Zámbó István, feLugossy László) "Kalandra fel!" c. lemeze, bakelit hanglemez, eredeti papírtokban
12157.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
10
Szüretelő, osztrák zománcozott fém figura, jelzett: Rudolf Wolf, Wiener Neustadt (Bécsújhely), kopott, m: 11 cm
12158.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Régi ón bögre, domborműves virág díszítéssel, kopottas, m: 9 cm
12159.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Dekoratív, historizáló öntött fém gyertyatartó, használt állapot, m: 14 cm
12160.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86
Design falióra, bakelitlemezt mintázó, üvegezett, szélén apró sérüléssel. Elemes, működik, d: 30 cm
12161.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Öntöttvas ékszerész üllő, alján jelzett, 7x5x5,5 cm
12162.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Régi kis vasaló, tömör fém, fa fogóval, korának megfelelő állapot, 13x6,5x9 cm
12163.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
Historizáló falikar pár. Bronzírozott fém, ernyővel, vezetékkel, foglalattal. Kisebb kopásnyomokkal, h: 25 cm
12164.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14
Profi dugóhúzó készlet, palack nyakára rögzíthető karral. Eredeti dobozában, újszerű, részben tisztításra szoruló állapotban.
12165.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57
Félix M szovjet mechanikus számológép, XX. sz. közepe körül. Masszív fém házzal, jelzett, sorozatszám: M291402. Jó állapotban. 32x16x13 cm / Felix M Vintage Soviet mechanical pinwheel calculator, with metal case, serial no.: M291402. In good condition.
12166.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft