Mönich László (1926 1987) magyar rövidfilmrendező, híradószerkesztő, 5 db színes pozitív Talking Heads koncertről és ismeretlen színházi előadásról, jelzett
cca 1860 Várady József (1800-1883) m. kir. kancelláriai tanácsos (1848-ban a Batthyány-kormány fiumei kormánybiztosa), keményhátú fotó Klösz György pesti műterméből, vizitkártya, kissé foltos, 10,5x6,5 cm
cca 1992 Piramis együttes (Som Lajos, Gallai Péter, Révész Sándor, Köves Miklós, Závodi János) koncertfotók, kb. 35 db, közte 1 sérült, 1 körbevágott, 12x18 cm és 12x12 cm