1946 szept. 8. Rákosi Mátyás MKP főtitkár, Keresztury Dezső vallás- és közoktatásügyi miniszter, Dobi István földművelésügyi miniszter, későbbi államelnök a Parasztszövetség nagygyűlésén a budapesti Hősök terén, hátoldalán feliratozott fotó, törésekkel, 24x18 cm
cca 1987 Moszka, Margaret Thatcher brit kormányfő találkozója Mihail Gorbacsovval, az SZKP főtitkárával, feliratozott sajtófotó, MTI Külföldi Képszerkesztőség, 24,5x21 cm
1956 Látványos fotó tétel a forradalom napjaiban szétlőtt Budapestről: romos épületek, szovjet harcjárművek, halottak, stb. Összesen 61 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 5x5 cm és 14x11 cm közötti méretben.
cca 1964 Bp., toronyház építése a Népszínház utca és a Köztársaság tér sarkán (15 szintjével ekkor a város legmagasabb lakóháza volt), fotó, hátoldalán feliratozva, 9,5x6,5 cm
1894 Bp., a régi pesti városháza, keményhátú fotó Hatschek Miksa (Max Hatschek) budapesti műterméből, hátoldalán feliratozott, pecséttel jelzett, sérült, 16,5x11 cm