1909 Körmöcbánya (Kremnica, Felvidék), az Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület 1909. szept. 18-20-án tartott közgyűlése, a körmöcbányai főreáliskola díszterme a közgyűlés alkalmából feldíszítve, fotó kartonon, hátoldalán feliratozva, 8×11 cm
cca 1890-1900 Monte Carlo (Monaco), 3 db nagyméretű panoráma, vintage fotók egy kartonra kasírozva, egyiken G. J. phot. jelzéssel, fotók kopásnyomokkal, karton kissé foltos és kissé sérült, fotóméret: 21×27 cm
cca 1960-80 Piactér, feltehetően lengyelországi helyszín, hátoldalán beazonosítandó helymeghatározással feliratozott vintage fotó, jelzés nélkül, 18x24 cm