cca 1930-1940 Sidi Bel Abbes (Algéria), ünnepség, felvonulás a Francia Idegenlégió katonáival, 7 db fotó, az egyik a hátoldalán feliratozva, 12,5x10 cm és 14x9 cm méretben / Sidi Bel Abbes (Algeria), parade with soldiers of the French Foreign Legion, 7 photos
1877 Anton Zibrzid bukaresti gyógyszerész dedikált fotója, keményhátú fotó Bucuresci (Bucuresti) Theodorovits & Jehalsky műterméből, 9x6 cm / Autograph signed photo of a pharmacist from Bucharest, board photo of Theodorovits & Jehalsky, Bucuresci (Bucuresti), 9x6 cm
cca 1930-1940 Dunaharaszti, Balog Dezső fényképész 11 db portréfotója, közte egy csoportképpel, fotólapja, pecsétekkel jelzettek, az egyik sérült, az egyiken későbbi ajándékozási sorokkal, 8x13 cm