Fotó

Tételek száma: 491

13441.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

cca 1925-1930 Fotóalbum, benne evezősökről készült képek (Vác, Nagymaros, Római-part, stb.), csoportképek, portrék, stb., kb. 100 db fotó, vegyes méretben, zsinórfűzéses, harántalakú albumban
13442.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

cca 1980 4 db űrkutatás témájú, űrhajósokat ábrázoló MTI sajtófotó (a Szojuz T-2 és T-3 űrhajósai, stb.), jó állapotban, 26x18 cm körüli méretben
13443.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

cca 1960-90 Egy kisebb doboznyi retro színes dia kocka
13444.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

cca 1960-90 Egy kisebb doboznyi retro negatív
13445.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,22
6,86

cca 1910-20 Férfiak csoportképe autográf aláírásaikkal, köztük egy katona valamint Volenszky Gyula, állami polgári iskolai tanár, tankönyvek szerzője; Sztripszky Aladár, a Nemzeti Kisebbségek Minisztériuma Rutén főosztályának számvevőségi tanácsosa; Répay Dániel, m. kir. állami tanítóképző-intézeti tanár (Pápa, majd Kolozsvár) többségében beazonosítandó aláírásokkal, vintage fotó kartonon, Kossak budapesti műterméből, 28x38 cm
13446.

cca 1910-20 Férfiak csoportképe autográf aláírásaikkal, köztük egy katona valamint Volenszky Gyula, állami polgári iskolai tanár, tankönyvek szerzője; Sztripszky Aladár, a Nemzeti Kisebbségek Minisztériuma Rutén főosztályának számvevőségi tanácsosa; Répay Dániel, m. kir. állami tanítóképző-intézeti tanár (Pápa, majd Kolozsvár) többségében beazonosítandó aláírásokkal, vintage fotó kartonon, Kossak ...

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Dany Margit (1906-1975) olimpikon, vívó különféle családi fotói, közte néhány üvegnegatívval is (közte sérült), 6x4 cm és 24x18 cm közötti méretben
13447.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Vegyes régi és modern fotók dobozban
13448.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1899-1900 A budapesti kir. m. tudományegyetemi Bölcsészethallgatók Segítő Egyesületének bizottsága, többek közt Oppel Jenő (1878-1947), a ceglédi Kossuth Múzeum későbbi igazgatója; Ágner Lajos (1878-1949) későbbi magyar irodalomtörténész, orientalista. Vintage tabófotó kartonon, Uher Ödön műterméből, kissé kopott, karton bal felső sarkában sérült, 28x23 cm. Az 1900. március 15-én avatott Petőfi-emléktábla költségeinek fedezésére a Bölcsészhallgatók Segélyező Egyesülete indított gyűjtést.
13449.

1899-1900 A budapesti kir. m. tudományegyetemi Bölcsészethallgatók Segítő Egyesületének bizottsága, többek közt Oppel Jenő (1878-1947), a ceglédi Kossuth Múzeum későbbi igazgatója; Ágner Lajos (1878-1949) későbbi magyar irodalomtörténész, orientalista. Vintage tabófotó kartonon, Uher Ödön műterméből, kissé kopott, karton bal felső sarkában sérült, 28x23 cm. Az 1900. március 15-én avatott Petőfi-em...

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

1916/1917 A Budapesti Angolkisasszonyok "Sancta Maria" Intézetének kir. katholikus elemi tanítóképző IV a. osztályú növendékei, tablófotó 1922. május 21. datálással, Goszleth budapesti műterméből, kissé foltos, 27x32 cm
13450.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,63
4,00

cca 1890-1942 26 db töbségében budapesti iskolai tablófotó 1920-40 körüli időszakból, néhány hátoldalán nevesített, közte egy Máramarossziget Dalkör csoportkép, nagy többségben kartonra kasírozva, részben foltos és sérült. 11x15,5 és 22x17,5 cm
13451.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

cca 1900-1961 kb. 40 db vegyes fotó és fotólap tétel, többségében portrék és csoportképek, néhány hátoldalán feliratozott és nevesített, többségében a XX. első feléből, részben foltos és sérült. Klf. méretekben.
13452.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft