1992. "Fáy András 1786-1864 / A Takarékossági Mozgalomban végzett kiváló munkáért" bronz plakett eredeti dísztokban (75x143mm) T:1- Hungary 1992. "András Fáy 1786-1864 / For the excellent work in the Thrift Movement" bronze plaque in original case (75x143mm) C:AU
1997-2011. "Harsányi János Főiskola - Budapest / PROFESSOR HONORIS CAUSA (Tiszteletbeli professzor)" aranyozott fém medál, láncon dísztokban (70mm) T:1-
1999. "Az árvíz- és belvízvédekezésért a Vízügyi Szolgálattól" aranyozott bronz emlékérem (30mm) "Az 1998. és 1999. évi sikeres árvíz- és belvízvédekezésben végzett áldozatos munkájáért" karton díszlapon, az adományozott nevével, Katona Kálmán miniszter aláírásával T:BU
2001. "15 éves a Hungária Biztosíró Rt. / Hungária Biztosíró Rt. Az Allianz Csoport Tagja" jelzett Ag emlékérem eredeti dísztokban (31,15g/0.925/42,5mm) T:PP fo.