4xklf magyar és külföldi, filatélia témájú emlékérem és -plakett tétel, benne: 1978. "XVI. Országos Ifjúsági Bélyeg Kiállítás Hatvan" bronz plakett (81x58mm) + 1984. "Nemzetközi Ifjúsági Filatelista Vetélkedő - Kőszeg, 1984. 07. 17." bronz emlékérem (~102mm) + Ausztria 1981. "WIPA 1981" kétoldalas bronz emlékplakett műanyag tömbben (79x69x21mm) (a tömb sérült) + Kanada 1982. "Nemzetközi Filatéliai...
Osztrák-Magyar Monarchia ~1900. Egyoldalas ezüstözött bronz lemezérem, hátlapja ónnal kitöltve. Szign.: Anton Scharff (54mm) T:2,2- patina, ph, hátoldalán ü. Austro-Hungarian Monarchy ~1900. One-sided silver plated bronze commemorative plate medallion, the back is filled with tin. Sign.: Anton Scharff (54mm) C:XF,VF patina, edge error, on the back bigger ding
8db-os vegyes szocialista emlékérem és plakett, közte Jeckel Ferenc (1950-2012) 1970. "Szövetkezeti Munkáért Jubileumi Emlék 1945-1970" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-,2 az egyik plakett átlyukasztva