Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2745265
11620
428
Antique
Intarziás fa ládika bársony béléssel. Jó állapotban 27x22 cm 2745252
11621
428
Antique
Áttört fém ládika nyúl figurával a tetején 15x12 cm 2744832
11622
428
Antique
Háromágú lámpa. Bronz, alabástrom 44 cm 2745278
11623
428
60000
Antique
Rákóczi mintájú díszkard. Bársony díszdobozban. Igényes kivitel. Doboz mérete 115x25 cm 2744760
11624
428
24000
Antique
cca 1930 Mercedes Prima írógép magyar billentyűzettel, jelzett, jó állapotban, működik, dobozzal 34×33 cm 2743050
11625
428
Antique
Jelenet lóval, perzsa, kézzel festett kép applikációkkal, bársony, XX.sz. vége, jelzett, 94x72 cm 2743180
11626
428
Antique
Oroszlán. Selyem gobelin. Kína, XX. sz. közepe. Üvegezett keretben. 44x29 cm 2744667
11627
428
4400
Antique
Régebbi fa doboz, díszes historizáló fém veretekkel, kulcs nélkül, kissé kopott. 14,5×20,5x11 cm 2694694
11628
428
4600
Antique
Kutyás szipka, borostyán szopókával, sérült, h: 10 cm 2694700
11629
428
4600
Antique
Szivar szipka, tajték testtel, borostyán szopókával, tokban, korának megfelelő állapotban, h: 8,5 cm 2739365
11630
428
Antique
Fa névjegykártyatartó Szénásy Béla budapesti papírkereskedő fém plakettjével a tetején, szép állapotban, 9x13,5 cm 2746105
11631
428
2200
Antique
Exkluzív, ametiszt nyaklánc, h: 40-47cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft