Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 153
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2745205
11632
428
3200
Antique
4 db antik vallási medál, egyik oldalán szöveggel, másik oldalán ábrázolásokkal (Mária, Jézus), 5 és 6 cm közti hosszban 2742804
11633
428
Antique
Áttört, antik bronz képkeret kopott selyem képpel. Patinás 16x20 cm 2744559
11634
428
Antique
Art deco gyümölcs mintás réz tál. d: 21 cm 2742802
11635
428
Antique
Krisztus és Szűz Mária. Fali dísz pár. Ón plakett, festett, lakkozott fa alapon. ca 1900 14x14 cm 2744769
11636
428
Antique
Figurális pecsétnyomó, kézen álló gyerek, vésés nélkül. Patinás, m: 7,5 cm 2744765
11637
428
Antique
Kézműves, poncolt alpakka keresztelőpohár, alján jelzett, m: 9 cm 2744788
11638
428
Antique
WMF díszes ón levélbontó kés, domborműves díszítéssel, Hendrik Sorgh: Der Lautenspieler (A lantos). Jelzett, h: 22,5 cm 2744748
11639
428
Antique
Kraft Alpacca (Robert Kraft) ezüstözött alpakka cigarettatárca, kézzel kalapált, vésett díszítéssel, XX. sz. első fele. Jelzett, korának megfelelő állapotban, 10,5x7,5 cm / Vintage silver-plated cigarette case 2744721
11640
428
Antique
Argentor ezüstözött alpakka dobozka, szelence, tetején lovas díszítéssel (lóverseny díja lehetett), fa betéttel. Dohány tárolására volt használva. Jelzett, korának megfelelő kopásnyomokkal, 9x7x4 cm 2746102
11641
428
28000
Antique
Exkluzív, nagy méretű tenyésztett gyöngy garnitúra, irizáló kékes színű, nyaklánc h: 44 cm, karlánc h: 18 cm, fülbevaló h: 4 cm 2737682
11642
428
Antique
Eredeti Burberrys sál, London, jelzett, 100% kasmír 30x146 cm 2720239
11643
428
Antique
Szecessziós, hosszú formájú kínáló tálka, ón, XX. sz. eleje, jelzés nélkül, kissé kopott, 26x9x1,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft