Nyomtatványok

Tételek száma: 292

1793 A Magyar Hírmondó 10. és 30. száma
14514.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
17

1798 A Magyar Kurír 14 száma
14515.

1798 A Magyar Kurír 14 száma

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
17

1806 A Magyar Hírmondó 20,22,23. számai
14516.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
13

1825 A Hasznos Mulatságok c, irodalmi lap 12,38,47. számai
14517.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71
11

1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András. V. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.), 4+146 p. Átkötött félvászon-kötésben, foltos.
14518.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadták Thaisz [András] és Cserneczky [József] III. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.),4+140+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, két lap sérült, az egyik sarkán hiánnyal, a végén két lap hiányzik, 4 lap restaurált, kissé foltos lapokkal, a lapok egy részén ceruzás firkákkal.
14519.

1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadták Thaisz [András] és Cserneczky [József] III. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.),4+140+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, két lap sérült, az egyik sarkán hiánnyal, a végén két lap hiányzik, 4 lap restaurált, kissé foltos lapokkal, a lapok egy részén ceru...

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András. VIII. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.), 4+148 p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány lapon lapszéli sérülésekkel és kisebb lyukakkal, foltos lapokkal.
14520.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

1832 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadta Thaisz András XII. köt. Pest, 1832, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.),4+140 p. Átkötött félvászon-kötésben, foltos lapokkal, egy lap (3/4. old.) hiányzik.
14521.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1839 Pesther k.k. Kundschafts- und Auctionsblatt No. 60.
14522.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
4,57

1856 Lóvásárlási hirdetmény Bukovina, Bánát és Vajdaság területén. 29x47 cm / Horse buying tender announcement for Bukowina. Banat, Voivodina. 29x47 cm
14523.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29

1861 Nagykéri Scitovszky János (1785-1866) bíboros, hercegprímás, esztergomi érsek, a Magyar Tudományos Akadémia igazgatósági tagjának arcképe. Tónusus kőnyomat. Kiadja: Heckenast Gusztáv. Pest, 1861, Rohn A(lajos)-ny. Gerszi: Rohn A. 79.a. Néhány kis lapszéli törésnyommal. Lapméret: 67x53 cm. Ritka!
14524.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86

1861 Kassa szabad kir. város tisztikara, kiadta: Karsa György főjegyző
14525.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft