5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
1831 SAS. Vegyes tárgyu iratok az olvasni és tudni méltó minden ágaiból. Több tudósokkal egyesülve kiadták Thaisz [András] és Cserneczky [József] III. köt. Pest, 1831, Wigand Otto-ny.,(Pest, Landerer-ny.),4+140+2 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, két lap sérült, az egyik sarkán hiánnyal, a végén két lap hiányzik, 4 lap restaurált, kissé foltos lapokkal, a lapok egy részén ceruzás firkákkal.