14 000 Ft
36,27 EUR, 40,00 USD
1903 Flirt. Humoros, pikáns, enyhén erotikus tartalmú hetilap. Szerk.: Horváth János, kiadótulajdonos: Tolnai Simon. 1903. évi I. évfolyam egybekötött számai (nem teljes). Bp., Korvin Testvérek-ny. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel, a lapok egy részén körbevágott lapszélekkel.