12 000 Ft
1904 Nógrádi Lapok és Honti Híradó. XXXII. teljes évfolyam., 1904. január 6-december 25. [Egybekötve.] Korabeli hírekkel, reklámokkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, néhány kijáró lappal.