1 600 Ft
1917 Minerva-féle irodai határidő-napló az 1917-ik évre. Nyomja és kiadja a Minerva-nyomda, Budapest. Benne számos korabeli hasznos tudnivalóval: a magyar állampolgárság megszerzésének feltételei, adók befizetésének határideje, kamat-táblázatok, postahivatalok jegyzéke, stb. Kitöltetlen. Sérült kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, hiányos gerinccel. 31,5x17 cm