3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
1937 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti képes hetilap. Szerk.: Herczeg Ferenc. XLIII. évf. I. félév. (1-26. sz.) Bp., Singer és Wolfner (Budapesti Hirlap-ny.), (4)+982 p. Fekete-fehér fotókkal, hirdetésekkel, illusztrációkkal. Érdekes írásokkal (Lewis: Hétmillió dollár, Vaszary: Ketten Párizs ellen, stb.) Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kopottas, sérült borítóval, néhány kissé viseltes, sérült lappal, helyenként kisebb foltokkal.