1939 A Magyarság folyóirat nyomtatványa az olvasóhoz, "Nemzettestvérünk" megszólítással, hogy a betiltást követő újraindulást követően is támogassák a lapot, rajta Hubay Kálmán (1902-1946) újságíró, nyilaskeresztes politikus nyomtatott aláírásával, fejléces papíron.
1939 A Magyar Királyi Dohányegyedáruság statisztikája az 1937/38. költségvetési évről. Kiadja: a Magyar Királyi Dohányjövedéki Központi Igazgatóság. Bp., 1939, M. Kir. Áll. Ny., 96 p.
1940 Jelenetek a "Kora Terry" c. filmrevüből (Rökk Marika, Will Quadflieg) és a "Kivánsághangverseny" c. filmből, képes filmismertető, reklámlap, középen hajtott, kisebb sérülésekkel, 29,5x22,5 cm
1940 Gebrauchsgraphik. International Advertising Art. Dezember 1940. Berlin, Fenzel & Engelbrecher "Gebauchsgraphik" Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva, hirdetésekkel. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, sérült borítóval, néhány kissé sérült lappal.
1940-1941 Magyar Nők Lapja 2 db száma: II. évf. 12. sz., III. évf. 11. sz., szerk.: Papp Jenő, az egyik címlapon: gróf Edelsheim-Gyulai Marietta és Ily, ifj. Horthy István menyasszonya (Angelo felvétele). Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Sérült, foltos állapotban.