1943 Uj Idők XLIX. évf., II. félév, 27-53. sz. 1943. júl. 3 - dec. 31. Szerk.: Herczeg Ferenc. Számos fekete-fehér fotóval (közte egészoldalas felvételek, Vadas Ernő, Gruber Ferenc, Szendrő István, Járai Rudolf, stb.), hirdetésekkel, illusztrációkkal. Érdekes írásokkal. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként kisebb lapszéli ázásnyomokkal, ...
1943-44 A Fotószemle c. folyóirat teljes VI. és VII. évfolyama egybe kötve későbbi félvászon kötésben. Vadas Ernő, Dulovits Jenő, Kozák Lajos, Szőllősy Kálmán, Aszmann Ferenc, Csörgeő Tibor, Veress Ferenc és mások fekete-fehér fotóival illusztrált.
1944 Magyar Építőművészet teljes évfolyam. szerk.: vitéz Irsy László, Bp., Athenaeum-ny., gazdag fekete-fehér képanyaggal, nem sorba kötve. Modern nyl kötésben
1944 Tájékoztató a M. Kir. Államvasutak Nemzetvédelmi Akadémiájának a Dunakeszi Főműhely telepen rendezett tanfolyamáról, sokszorosított gépirat, 5p, kisebb szakadásokkal