1956-1959 Akvárium és Terrárium folyóirat I-IV teljes évfolyamai. A III-IV. évfolyam félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, de belül jó állapotban, egy szám borítója szakadt.
1957-1959 Rassegna degli Archivo di Stato. Anno XVII, No. 1-3. + Anno XIX, No. 3. (4 db). Istituto Poligrafico dello Stato-Libreria dello Stato. Olasz nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, az egyik sérült borítóval.
1959 Volkswagen bogárhátú autó német nyelvű használati utasítása, sok fekete-fehér képpel és ábrával illusztrált, 52+3 p, kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, máskülönben jó állapotban
cca 1960-1970 Man's roadster model B128 "Druzhba" / B128 "Druzsba" típusú szovjet féri kerékpár illusztrált ismertető prospektusa, angol és orosz nyelven, V/O Avtoexport Moszkva, 4 p., kis ázásnyommal, kopásnyomokkal
1963-1966 Budapesti Orvostudományi Egyetem 2 db meghívója rendkívüli tanácsülésre (doktorrá avatás + vas, gyémánt és arany jubileumi oklevelek átadása)
1966 London Underground, Diagram of Lines and Station Index (x3), Central Buses Map and List of Routes / London busz- és metróhálózatának térképei, benne a megállók jegyzékével, 4 db (az egyik 3 példányban)