1895 Ország-Világ, szépirodalmi és ismeretterjesztő képes hetilap 2 db száma: XVI. évf. 40. és 44. sz., 1895. okt. 6. - nov. 3. A címlapon Louis Pasteur francia mikrobiológus és kémikus, a veszettség elleni védőoltás kifejlesztője halálának, ill. Pietro Mascagni olasz zeneszerző, karmester budapesti látogatásának hírével. 625-640 p., 689-704 p.
1898 Erzsébet királyné halálának alkalmából Szobrot a királynénak c. felhívás és gyűjtőív, valamint faültetésről szóló levél Darányi Ignác nyomtatott aláírásával
1899-1903 Vasárnapi Ujság 2 db száma: 46. évf., mutatvány-ív (a címlapon: Jókai Mór: Szép Angyalka) + 50. évf. 35. sz., 1903. aug. 30. Számos képpel illusztrálva. Sérültek, ragasztással.