1900 Kolozsvár, Az Erdélyi Kárpát Egyesület (EKE) körlevele a velencei (Fejér megye) Belatini Braun A. által készített, EKE jelzésű pezsgő forgalomba hozataláról
cca 1900-1935 Kis papírrégiség tétel: esküvői meghívó, jelzett grafika, Újpesti Nyári Színház röplap, 3 db szecessziós ornamentika / számolócédula. Vegyes állapotban.
1903 Flirt. Humoros, pikáns, enyhén erotikus tartalmú hetilap. Szerk.: Horváth János, kiadótulajdonos: Tolnai Simon. 1903. évi I. évfolyam egybekötött számai (nem teljes). Bp., Korvin Testvérek-ny. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, laza fűzéssel, a lapok egy részén körbevágott lapszélekkel.