1915 Az Új Idők szépirodalmi, művészeti és társadalmi hetilap I. kötet, szerk.: Herczeg Ferenc, többnyire háborús fényképes címlapokkal, benne Herczeg Ferenc Magdaléna két élete, Móricz Csiribiri, Bronson A rejtelmes sziget, Szomaházy Meseváros című művei, 1-664. p
1917 Minerva-féle irodai határidő-napló az 1917-ik évre. Nyomja és kiadja a Minerva-nyomda, Budapest. Benne számos korabeli hasznos tudnivalóval: a magyar állampolgárság megszerzésének feltételei, adók befizetésének határideje, kamat-táblázatok, postahivatalok jegyzéke, stb. Kitöltetlen. Sérült kiadói egészvászon-kötésben, foltos borítóval, hiányos gerinccel. 31,5x17 cm
1918 A Stomfai Önsegélyező-, Takarék- és Hitelszövetkezet Zárszámadása az 1917. évről, és a Tiszanánai Takarékpénztár Rt. VI-ik évi zárszámadása az 1917. évről. Gyoma, Kner Izidor, foltosak.
1919 Uj Idők. Szépirodalmi, művészeti és társadalmi képes hetilap. XXV. évf. - I. köt. (1-20. sz.) 1919. jan. - jún. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp., Korvin Testvérek-ny., (4)+388 p. Fekete-fehér képekkel, érdekes írásokkal. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, a gerincen kis sérülésekkel, néhány kissé sérült lappal.
cca 1920 Felhívás a Tiszántúl magyar gazdaközönségéhez! A "Keresztény-Keresztyén Kisgazda- és Földmívespárt" politikai röplapja, rajta: nagyatádi Szabó István, Rubinek Gyula, Mayer János, sokorópátkai Szabó István neveivel, hajtott, a hátoldalán ceruzás jegyzetekkel, 28x21 cm
cca 1920-1930 Meghívó az OMIKE és a Központi Zsidó Diáksegítő Bizottság által szervezett művészhangversenyre és Mensa-bálra. A Magyar Nyomdászat melléklete. Bp., Athenaeum-ny. Kisebb lapszéli szakadásokkal, 30x21,5 cm