11711.
428. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Zámbó Győző/Ábrahám Péter?): Lábnyomok. Festett gipsz. Dekoratív, sérült fakeretben. 52×60 cm