Jelkulcs a topografiai térképek számára. Bp., 1930, Magyar Királyi Állami Térképészet, 106 p. Félvászon kötésben, jó állapotban. 8 kihajtható melléklettel
1968 Budapest távlati térképe, belső terület. A műemlékek, emlékművek és kulturális intézmények feltüntetésével. Tervezte: Mácsai István - Kass János. Bp., Képzőművészeti Alap-Kartográfiai Vállalat, 117x82 cm
Barthos-Kurucz: Egyetemes Történelmi Atlasz. Bp., 1935, M. Kir. Állami Térképészet, 40 p. Papírkötésben, a borító kiszínezve és szélén apró szakadásokkal, egy lap kijár, néhány lap kissé foltos és firkált.