Budapest-Losoncz és környéke, német nyelvű katonai térkép, K. und k. Militärgeographisches Institut, 1:200000, kissé foltos, lap széle kissé sérült, 67×49 cm
1919 Magyarország néprajzi térképe a népsűrűség alapján, az 1910. évi népszámlás alapján, szerk.: gróf Teleki Pál. Bp., 1919, szerző kiadása. 72x90 cm. Kiadói papírborítékban. Lapszéli javításokkal. / Ethnographic map of Hungary
1903 Budapest székesfőváros térképe, rajzolta: Homolka József, kiadja: Eggenberger-féle könyvkereskedés, vászon térkép, hajtva, sarkánál kisebb sérülések 105x105 cm
2 db térkép : 1942 Európa október 15-i kiadás, nagy méretű térkép szakadásokkal 85x108 cm 1942 A Föld országai, nagyméretű térkép, Klösz György és Fia Térképészeti Műintézet Budapest, Kókai Lajos kiadása, nagy szakadással
2004 A Gömör-Bükki térség földtani térképe (Geological Map of the Gemer-Bükk Area / Geologická mapa oblasti Gemera a Bukovych vrchov). Szerk.: Less György, Ján Mello et al. 1 : 50.000. Magyar Állami Földtani Intézet, angol nyelvű, kiadói borítékban, 114x83,5 cm