14410.
428. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
1 400 Ft
Damjanich-induló. Szerzette: nagyajtai és pálosi Dónáth József. Bp., é.n., a szerző kiadása (Metsz. és nyom. Kunossy Vilmos és fia zeneműnyomdája), 3 p. Dekoratív, színes, litografált borítóval, néhány apró sérüléssel.