Lengyelország 4xklf kitüntetésből álló tétel, mindegyik szalagon, közte 1960. "Lengyel Népköztársasági Érdemkereszt" ezüst fokozat, ezüstözött, zománcozott kitüntetés (zománchiba) T:2,2- Poland 4xdiff medal lot, all with ribbon, within 1960. "Cross of Merit of Polish Republic Silver Class" silvered, enamelled medal (enamel error) C:XF,VF
Német Demokratikus Köztársaság ~1950-1960. "BEREIT ZUR ARBEIT UND ZUR VERTEIDIGUNG DES FRIEDENS - DDR" a FAI (Nemzetközi Repülő Szövetség) zománcozott, csavaros hátlapú jelvénye (21mm) T:1-
NDK 1958. "A baráti hadseregek I. spartakiádja" zománcozott fém jelvény használt állapotú szalagon (30mm) T:1- GDR 1958. "I. Spartakiade der Befreundeten Armeen" enameled badge with used condition ribbon (30mm) C:XF
Románia 1932-1947. "Román koronarend II. típusú Lovag-fokozata" ezüstözött, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti "Coroana Romaniel Cavaler / Monetaria Nationala" feliratú dísztokban (56x37,5mm) T:1- kopott ezüstözés, kopott, sérült tok Romania 1932-1947. "The Order of the Crown of Romania, Knight Class - Type II" silver-plated, enamelled decoration on ribbon, in its original "Coroana Roman...
Románia ~1960. "A szocialista verseny vezető szövetkezete" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:2 Romania ~1960. "Cooperator fruntas in intrecerea socialista" gilt, enamelled decoration C:XF
Románia 1964. "A szocialista verseny vezetője" aranyozott, zománcozott kitüntetés T:1-,2 Romania ~1964. "Fruntas in Intrecerea Socialista" gilt, enamelled decoration C:AU,XF
Románia 10xklf jelvénytétel, közte DN "Hargita megye" aranyozott, zománcozott fém jelvény + 1977. "Függetlenségi háború 100. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény T:1-2- közte sérült Romania 10xdiff badge lot, within ND "Judetul Harghita" gilt, enamelled metal badge + 1977. "100th anniversary of the War of Independence" gilt, enamelled metal badge C:UNC-VF within damaged