Bognár György (1944- ) 1987. "Hollókő a Világ Kulturális Örökség része / HNF Szécsényi Honismeret Bizottsága és a Hollókő Tanácsi Előljáróság" bronz emlékérem (42,5mm) T:1-
Bognár György (1944-) 1989. "A Vasfüggöny és a Berlini fal lebontása" kétoldalas aranyozott fém emlékérem műanyag dísztokban (65mm) T:PP patina, ujjlenyomat
Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete / 1989. évi XXXI. törvény I. fejezet 1§ Magyarország: Köztársaság. - 1989. október 23." Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" bronz emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (70,5mm) T:1,1-
Bognár György (1944-) 1989. "Az Amerikai Egyesült Államok elnöke George Bush / Az USA elnökének magyarországi látogatása 1989. július 11-13" Ag emlékérem sérült eredeti tokban (31,34g/0.999/42,5mm) T:1- (PP) fo. Hungary 1989. "President of the United States George Bush / President of USA visits Hungary 11-13. 07. 1989" Ag commemorative medallion in damaged original case. Sign.: György Bognár (31,3...