Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques
Numizmatika
31188.
Osváth Mária (1921-1998) 1981. "Dr. Dávid Lajos 1889-1962 / Kórházi gyógyszerészet fejlesztéséért - A Magyar Gyógyszerészeti Társaság" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (115mm) T:1- kis patina
Numizmatika
31191.
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Schaffer Károly)" egyoldalas, vert bronz emlékérem (61mm) T:1 HPII 2066.
Numizmatika
31192.
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "A Magyar Ideg és Elmeorvosok Társasága Tiszántúli tagozatának tudományos ülése - Esztergom 1980. 06.10-12" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (45mm) T:2 patina, kopott ezüstözés, kis repedés
Numizmatika
31193.
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1980. "A Magyar Ideg és Elmeorvosok Társasága Tiszántúli tagozatának tudományos ülése - Esztergom 1980. 06.10-12" kétoldalas aranyozott Al emlékérem (45mm) T:1- kissé kopott aranyozás, kis ph
Numizmatika
31197.
Soltra Elemér (1922-2013) 1997. "XLIV. Dunántúli Belgyógyász Vándorgyűlés - Siófok 1997 / QUID QUID AGIS PRUDENTER AGAS ET RESPICE FINEM - ST. KOZMA - ST. DAMJAN" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1-