1900. "Ép ész csak edzett testben él / Verseny díj II" Br díjérem (29mm) + Exner Károly (1850-1919) 1905. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1905 / Küzdj és Bízva Bízzál" Br díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:2 patina
1912. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete a sport terén elért kiváló érdemek jutalmazására - 1912" kétoldalas ezüstözött bronz díjérem eredeti tokban (48mm) T:1,1- kopott ezüstözés
Berán Lajos (1882-1943) 1924. "Magyar Országos Asztali Tennis Szövetség - Bajnoki érem 1924" jelzett Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I." (12,63g/0.835/31mm) T:2
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" kétoldalas Br díjérem (30mm) T:1- kis patina