Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 106
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2745810
32686
428
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1988. "Dobó István Emlékverseny Eger 1988 II." egyoldalas hollóházi porcelán plakett, előoldalán "28.221" feliratú cetlivel (88mm) T:2 hátoldalán ceruzás firka 2660338
32687
428
Numizmatika
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem" egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva, eredeti dísztokban (69mm) T:1- 2676916
32688
428
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság" kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc 2744344
32689
428
Numizmatika
1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS" a Barcelonai Olimpia alkalmából készült jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "2002" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (42,5mm) T:1- (PP) ujjlenyomat, patina 2684536
32690
428
Numizmatika
1994. "Testnevelés- és Sportfejlesztéséért" öntött bronz emlékplakett (115mm) eredeti tokban, fedelében aranyozott Br lemezplakettel "Testnevelés és Sport Fejlesztéséért Emlékplakett - Molnár Gyula - 1994" T:2 2371145
32691
428
Numizmatika
Ifj. Szlávits László (1959-) 1996. "Magyar Sportért" Br plakett (77mm) T:1- 2738990
32692
428
Numizmatika
1997. "Amatőr Ökölvívó Világbajnokság Budapest" kétoldalas bronz emlékérem (65mm) T:1-
Hungary 1997. "Amateur World Boxing Championships Budapest" two-sided bronze medallion (65mm) C:AU 2619625
32693
428
Numizmatika
2004. "Iharos Sándor, Söjtör József emlékverseny / 20. Nemzetközi atlétikai verseny 2004. Hungary - Honvéd kupa" kétoldalas Cu emlékérem (58mm) T:1- 2736983
32694
428
Numizmatika
2008. "Budapesti Sporthorgászok Egyesülete 100 éves 1908-2008" egyoldalas kerámia plakett, peremén és hátoldalán akasztást segítő lyukakkal és madzaggal (128mm) T:2 2620365
32695
428
2200
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás 2131541
32696
428
3400
Numizmatika
DN "DIÁK SZÖVETSÉG" labdarúgás témájú fém sport emlékérem, nemzeti színű zománcozott Br talapzaton (60mm) T:2- 2132397
32697
428
Numizmatika
DN "SÜTŐIPAROSOK KÖRÉTŐL A GYŐZTESNEK" labdarúgó aranyozott Br fülezett díjérem (30mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft