Kerámiák Tételek száma: 200
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2701611
11168
428
500
Art-ceramics
Keleti dísz edény, jelzés nélkül, kopott, m: 15 cm 2701361
11169
428
Art-ceramics
Art Deco kerámia tálca, olvashatatlan jelzéssel, kopásnyomokkal, d: 32 cm 2701766
11170
428
Art-ceramics
Jelzés nélkül: mázas kerámia figura, díszváza, Kézzel festett, kis kopásokkal 25 cm 2528759
11171
428
3200
Art-ceramics
Betlehem, terrakotta, jelzett: G.Cs. Apró lepattanásokkal. d: 24cm 2708228
11173
428
Art-ceramics
Komlós testvérek Budapest: "Nehogy már: a nyúl vigye a vadászpuskát!" Mázas kerámia jelzett. A vadász jobb keze ragasztott. m: 25 cm 2709200
11174
428
Art-ceramics
Fácán. Mázas kerámia, jelzés nélkül. 22 cm 2717068
11175
428
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Arany János relief, kerámia, kopásokkal, 31x25 cm 2721903
11176
428
Art-ceramics
Négyszemélyes kávés, teás készlet (kanna, cukortartó, 4 db csésze és alj). Mázas kerámia, jelzés nélkül, minimális kopással. 2416525
11177
428
Art-ceramics
Mázas kerámia kutya, Mezőtúri Háziipari Szövetkezet jelzésével, mázrepedésekkel, mázhibákkal, 25x11,5x16 cm 2716295
11178
428
Art-ceramics
Iby kerámia, vitéz Jónás Ödönné Salgóbánya (Salgótarján): Mázas kerámia készlet, 2 db edény, plasztikus tölgyfaleveles-makkos díszítéssel, az egyik fedéllel és kupakkal + levél formájú kis tálka. XX. sz. első fele. Jelzett, etikettel, mázrepedésekkel, sérülésekkel, a tálka ragasztott. 2581489
11179
428
Art-ceramics
Nagy méretű német kerámia dísztál, 1966, jelzett, mázrepedésekkel, Rotary Club Mülheim-RRuhr, d:38cm 2743046
11180
428
Art-ceramics
Kukorica formájú boros szett, 4 személyes, kerámia, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 7,5-18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft