Albrecht Dürer (1471-1528): Krisztus feltámadása. XX. század elején ké... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/429/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~500005/Albrecht-Durer-1471-1528-Krisztus-feltamadasa-XX-szazad-elejen-keszult-reprodukcios-re~II2755082
2755082
10888
429
Engravings
Leírás: Albrecht Dürer (1471-1528): Krisztus feltámadása. XX. század elején készült reprodukciós rézkarc. Üvegezett keretben, jelzett a nyomaton. 11,5x7,5cm
: nagy_andras