12 000 Ft
31,09 EUR, 34,29 USD
cca 1853 Sikó Miklós (1818-1900) - Rohn Alajos (?-?) : Kolozsvár főtere, Katonai laktanya. Bölöni Farkas Sándor sírköve. Nemzeti színház, litográfia, Pest, Frank J. M., körbevágott, kis kopásnyomokkal, 17,5x25 cm