1 800 Ft
21
cca 1870-1890 össz. 16 db portré klf. pesti (Kozmata Ferenc) és budapesti műtermekből (Csonka Simon, Goszleth István, Simonyi, Erdélyi Mór, Kiss József és Társa, Stefanovits stb.), egyik sérült, keményhátú vintage fotók, kissé kopott, 8x4,5 és 10,5x6,5 cm közötti méretekben