13683.
429. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 800 Ft
28
cca 1870-1890 össz. 3 db katonaportré klf. műtermekből (B. Paul Temesvár, Egey István Szatmár, Wittmann Nándor Komárom), egyik sérült, keményhátú vintage fotók, 10,5x6,5 cm körüli méretekben