13691.
429. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 600 Ft
39
cca 1870-1900 össz. 6 db portré klf. műtermekből (Szeredniczky Újpest, Stölzl Tata, Wittmann Komárom, Weidner Besztercebánya, Tschopp Bécs), hölgy portré részben színezett, keményhátú vintage fotók, kissé kopott, 10,5x6,5 cm körüli méretekben