13838.
429. Lezárult gyorsárverés
Fotó
5 500 Ft
14,25 EUR, 15,71 USD
cca 1890-1910 Régi album, benne fotók, fénynyomatok, túlnyomórészt XIX. századi vagy régebbi festészeti, szobrászati alkotásokról. Összesen kb. 100-120 db. Vegyes méretben és állapotban. Aranyozott, dombornyomott egészvászon albumban, 32x23x5 cm