Karikás Frigyes: A harminckilences dandár. Kádár György egészoldalas illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 3200 példányban. Számozatlan példány.
Wright, Sydney Fowler: Prága nincs többé. Az 1938-as háború regénye. Ford.: Ferenczy Valér. Bp., 1937, Genius (Révai-ny.), 285 p. Sérült kiadói papírkötés, az eredeti papír védőborító fülrésze a hátsó borítóra ragasztva.
Wallace, Edgar: A sötét ember. Ford.: Lendvai István. Bp., é.n., Dick Manó (Pallas-ny.), 325+(3) p. Átkötött egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1906., Athenaeum. Kiadói kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, névbejegyzéssel.
Mózsi Ferenc: Kitalált Lét / Inventing Being. Poems by Ferenc Mózsi. Ford.: Hargitai Péter. Lincoln, 2004, iUniverse. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Szent István Könyvek 2 kötete: Dr. Marczell Mihály: A katholikus nevelés szelleme (23. sz.); Dr. Weszely Ödön: Korszerű nevelési problémák (45. sz.) Bp., 1925-1927, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, az egyik kötet kissé foltos, a másik kissé sérült borítóval, hiányos gerinccel.
Szent István Könyvek 2 kötete: Dr. Kecskés Pál: A házasság etikája (61. sz.); Huszár Elemér: A katholikus házasságjob rendszere (62. sz.) Bp., 1928, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Nemes László: Dallam a falon túl. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Fehér Klára: Perben, haragban. Két regény. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.