Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 325

17379.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Virgoncz Gergely: Vígság tárháza. Bp., é.n., Hornyánszky. Félvászon kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, néhány kevés lapon ceruzás bejegyzésekkel.
17380.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
A magyar királyi vallás- és közoktatásügyi miniszter 1922. évi december hó 21-én 130.700/VIIIa sz. al. kiadott rendelete az iskoláztatási kötelesség teljesítésének biztosításáról szóló 1921. évi XXX. törvénycikk végrehajtása tárgyában 72p. Megviselt papírkötésben
17381.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Nagy József: Gróf Klebelsberg Kuno mint publicista. Minerva-Könyvtár XXVIII. Bp., 1930, Minerva-Társaság, 20+(4) p. Kiadói tűzött papírkötés, volt könyvtári példány.
17382.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
Koroda Miklós-Győry Vilmos: A sötétség trónállói. Antiklerikális karikatúrák. Szövegét írta Koroda Miklós. Válogatta: Győry Miklós. Bp., 1953, Művelt Nép. Kiadói félvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
17383.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
Paizs Tibor: Bestiárium. Bp., 2000, Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17384.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Zoli: Kis ember nagy élete. Önéletrajz. Bp., é. n., szerzői. A szerző, Hirsch Zoltán, Zoli bohóc (1885-1944?) magyar artista dedikációjával. Félvászon kötésben, sérült kötéssel.
17385.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
20
[Spányik Glicér (1783-1850)] Glycerius Spányik: Doctrina educationis, quam compendio exhibet. Buda, 1835, Typis Regiae Scientiarum Universitatis Hungaricae, XIV+251+(1) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17386.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,77
5,14
17387.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Hajós József: Köteles Sámuel. Bukarest, 1969, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17388.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,43
8,00
17389.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
17390.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft